Tatiana Melchante

TATIANA
MELCHANTE

Jak jeden báječný víkend může otevřít nové možnosti…

Dva týdny zpátky se díky metodě Access Bars otevřelo téma ŽENSTVÍ a SEXUALITA….ať je to mateřství, partnerství, porody, potraty, sexualita, zneužívání v jakékoliv podobě ať už tělesné nebo duševní…jsou to velká témata pro nás ženy.
⚜️Otevřely jsme dvířka do temných zákoutí naších těl , ale i duší a začaly neuvěřitelné procesy, které chtěly zvědomit a doprožít, poléčit a propustit z našich těl i vědomí.
⚜️Došlo ke znovuzrození, obrovské úlevě na těle i na duši a hlubokému propojení a uvědomění síly sesterství a podpory ženství .
⚜️Otevřelo se téma sebelásky a přijímání, na jakékoliv úrovni, ať už je to přijímání pomoci od druhých , přijímání od mužů, přijímání pozornosti. Zvědomění si toho, proč se nemůžeme v životě posunout dál, kam nás volá naše srdce a duše. Dovolení si přijmout své dary a uznat, že vše má být v rovnováze.
⚜️Otevřelo se téma smrti, jak je smrt důležitá, je to vlastně konec ale zároveň začátek něčeho nového. Nové může přijít až když odejde to staré. Nelipnutí na starém, ale otevření se novému, je velmi osvobozující a prospěšné.
⚜️Otevřelo se téma sebepřijetí a uvědomění si vlastní síly a hodnoty. Odpuštění sobě, ale i ostatním, propuštění minulosti, propojení duality a uvědomění si svojí vlastní celistvosti a toho, že dáváme smysl, tak jak jsme. Ukázala se opravdová pravda.
⚜️Otevřelo se téma podnikání, proč se pořád skrýváme, když jsme darem pro planetu Zemi. Uvědomění si svých darů a světla, které v sobě máme a co všechno už jsme v životě zvládly a čím vším můžeme pomoct dalším bytostem, které si neví rady ve svém životě.
🙏🙏🙏Ja jsem tak vděčná za tyto dámy, protože jsme si už dlouho obrovským přínosem a setkání naživo to nejenom potvrdilo, ale ještě více prohloubilo🙏🙏🙏
💃💃💃 Každá z nás si pořešila ty svoje bloky v životě .
💫💫💫Umocnilo to i místo našeho setkání u kamenů, které to vše podpořilo a ukotvilo.
⭐⭐⭐Díky různým technikám, které používáme, které jsme se naučili a které používáme každá svým originálním způsobem, protože vkládáme i kus sebe , mohlo dojít k nádhernému propojení, pročištění, otevření dalších možností v našich životech, otevření nových dveří…
Vše plynulo s takovou lehkostí…před začátkem jsme chtěli vše naplánovat a zjistili jsme, že nejlepší plán je nemít plán.
A tak jsme se nechali vést a bylo to boží. Dokonce jsme manifestovali rychlostí blesku když jsme potřebovali dojít na místo určení a měly jsme plno věcí sebou.
A pořád chodili informace, že přijde 6. žena, která jako jediná se odvážila vstoupit do našeho kruhu, ostatní chodili kolem a neměli odvahu nás rušit💫
💗💗💗Jsem toho plná…
Plná zážitků, uvědomění, vděčnosti, lásky, úcty , radosti ,pokory, zranitelnosti, důvěry, dovolení…
S láskou a vděčností Tatiana Melchante ❤️
+ 4
Jaroslav Vrba, Martin Čacký a 1 dalšímu

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *